Scouts - Waterval

Klasse Plaats Groep Boot Tijd Opmerkingen
Dames 1 Titus Brandsma 1015 DNF
Gemengd 1 Paula Geertsgroep 992 175.57
Gemengd 2 Scouting Jutters Willemsoord 997 190.88
Gemengd 3 SeaLions Wijk bij Duurstede 1365 191.97
Gemengd 4 Paula Geertsgroep 1237 197.38
Gemengd 5 Scouting Goedereede 1631 204.07
Gemengd 6 Nannie van der Wiele 1487 205.61
Gemengd 7 Scouting Jutters Willemsoord 998 214.81
Gemengd 8 Paula Geertsgroep 1163 217.96
Gemengd 9 de Bevers 384 218.35
Gemengd 10 Scouting Elfregi Zaanstreek 573 218.98
Gemengd 11 Waterscouting Dorus Rijkers 1191 219.37
Gemengd 12 De Wâldswalkers 875 225.16
Gemengd 13 SeaLions Wijk bij Duurstede 157 227.15
Gemengd 14 Paula Geertsgroep 1579 230.77
Gemengd 15 Waterscouting Vita Nova Schagen 1218 235.87
Gemengd 16 Bernisse 597 237.83
Gemengd 17 Waterscouting Vita Nova Schagen 1346 240.21
Gemengd 18 Scouting Heenetrecht 1119 256.76
Gemengd 19 Scouting Het Zuiderkruis 805 266.89
Gemengd 20 ZV de Batavieren 1464 286.44
Gemengd 21 Waterscouting Dorus Rijkers 261 290.05
Gemengd 22 Triton Scouting Culemborg 121 298.17
Gemengd 23 Admiraal de Ruyter 1690 298.32
Gemengd 24 Scouting Goedereede 895 300.97
Gemengd 25 ZV de Batavieren 645 307.31
Gemengd 26 Scouting Het Zuiderkruis 736 314.14
Gemengd 27 Grevelingengroep 1564 319.81
Gemengd 28 Scouting Jan Campert Groep 14 322.14
Gemengd 29 Waterscouting Jan van Gent 1132 335.24
Gemengd 30 Paula Geertsgroep 1383 363.67
Gemengd 31 Waterscouting Jan van Gent 1221 375.17
Gemengd 32 De Wâldswalkers 1575 389.14
Gemengd 33 Scouting Hank 1605 443.21
Gemengd 34 Paula Geertsgroep 1675 453.52
Gemengd 35 Scouting Erskine 1753 495.06
Gemengd 36 Scouting Jan Campert Groep 1235 516.28
Heren 1 Scouting Hank 1364 240.97
Heren 2 SeaLions Wijk bij Duurstede 1222 253.36
Heren 3 ZV de Batavieren 300 269.57
Heren 4 Scouting Elfregi Zaanstreek 1643 314.97
Heren 5 ZV de Batavieren 423 424.78

Scouts - Palmeiland

Klasse Plaats Groep Boot Tijd Opmerkingen
Klasse Groep Naam Tijd in sec.
Dames 1 Scouting Jan Wandelaar 1161 179.74
Dames 2 st Martin Gasmangroep 9 198.47
Dames 3 st Martin Gasmangroep 152 214.38
Dames 4 Jan Pieterszn Coengroep 15 822 217.92
Gemengd 1 Scouting Baracuda Z.V. 1768 148.08
Gemengd 2 SCOUTING N.S. RAMBONNET 335 165.13
Gemengd 3 Dr A.F. Philips groep 1497 165.32
Gemengd 4 Tasmaniagroep 1166 166.1
Gemengd 5 Scouting Baracuda Z.V. 913 168.01
Gemengd 6 Dr A.F. Philips groep 1591 172.94
Gemengd 7 kiliaen van Rensselaer II 1018 181.25
Gemengd 8 Scouting Hellevoetsluis 308 187.32
Gemengd 9 Bas't Hart 608 189.48
Gemengd 10 Olav ZVO 1728 194.2
Gemengd 11 De Geuzen 1628 197.84
Gemengd 12 Tjerk Hiddes 583 197.97
Gemengd 13 Scouting Hellevoetsluis 612 202.43
Gemengd 14 Bas't Hart 807 215.92
Gemengd 15 SCOUTING N.S. RAMBONNET 2 227.79
Gemengd 16 Scouting G.J. Geysendorffer 1434 246.74
Gemengd 17 Paltz en Eemgeuzen 490 247.9
Gemengd 18 Olav ZVM 906 252.22
Gemengd 19 Oranje Blauw 667 261.51
Gemengd 20 1st Wexford New Ross 939 265.59
Gemengd 21 Arklow Wicklow Harbour Troop 1100 269.06
Gemengd 22 1st Wexford New Ross 613 290.85
Gemengd 23 Tjerk Hiddes 861 312.6
Gemengd 24 Tjerk Hiddes 276 326.15
Heren 1 st Martin Gasmangroep 155 149.73
Heren 2 Jan Pieterszn Coengroep 15 821 160.19
Heren 3 Bas't Hart 1035 162.72
Heren 4 st Martin Gasmangroep 465 163.45
Heren 5 Dr A.F. Philips groep 453 166.66
Heren 6 st Martin Gasmangroep 586 171.92
Heren 7 Scouting Jan Wandelaar 1162 178.1
Heren 8 Scouting Jan Wandelaar 1160 193.27
Heren 9 Tjerk Hiddes 1736 198.18
Heren 10 Waterscouting De Vikings 1568 201.94
Heren 11 Olav ZVM 1737 206.58
Heren 12 Arklow Wicklow Harbour Troop 1100 212.37
Heren 13 Scouting Cay Noya 1425 213.46
Heren 14 Arklow Wicklow Harbour Troop 1100 220.65
Heren 15 Scouting Cay Noya 652 242.61
Heren 16 1st Wexford New Ross 939 269.93
Heren 17 Waterscouting De Vikings 763 285.29
Heren 18 Tjerk Hiddes 114 401.66

Scouts - Oase

Klasse Plaats Groep Boot Tijd Opmerkingen
Klasse Groep Naam Tijd in sec.
Dames 1 Scouting St. Martinus 738 207
Dames 2 ZANDKREEKGROEP 1118 208.9
Dames 3 Triton Scouting Culemborg 545 237.63
Dames 4 Phileretmai 330 296.62
Dames 5 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus 421 320.68
Dames 6 Phileretmai 250 366.32
Dames 7 1st Surbiton (Sealion) Sea Scouts 281 470.06
Dames 8 3rd Port Dalkey Sea Scouta 1480 475.32
Gemengd 1 Duco van Martena 1121 195.4
Gemengd 2 ZANDKREEKGROEP 1084 204.55
Gemengd 3 Scouting Vreeswijk (Livingstonegroep en Prins ... 1079 205.15
Gemengd 4 Albert Schweitzergroep 113 212.43
Gemengd 5 ZANDKREEKGROEP 1094 224.24
Gemengd 6 Scouting BvH 400 228.45
Gemengd 7 Scouting BvH 339 238.53
Gemengd 8 Admiralengroep 1726 272.88
Gemengd 9 Scouting BvH 427 279.95
Gemengd 10 Kon-Tiki 899 295.64
Gemengd 11 Admiralengroep 1106 307.31
Gemengd 12 Scouting Vreeswijk (Livingstonegroep en Prins ... 1502 405.37
Gemengd 13 Scouting Vreeswijk (Livingstonegroep en Prins ... 1424 411.22
Gemengd 14 Kon-Tiki 898 463.14
Heren 1 Scouting St. Martinus 1751 181.86
Heren 2 Triton Scouting Culemborg 545 183.38
Heren 3 Cornelis Lelygroep 1154 184.09
Heren 4 Triton Scouting Culemborg 545 187.31
Heren 5 Scouting Dieren 1534 187.54
Heren 6 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus 421 193.37
Heren 7 Scouting St. Martinus 1046 235.74
Heren 8 Hannie Schaft Groep 1482 264.74
Heren 9 1st Surbiton (Sealion) Sea Scouts 648 288.57
Heren 10 3rd Port Dalkey Sea Scouta 84 309.56

Scouts - Bermuda

Klasse Plaats Groep Boot Tijd Opmerkingen
Dames 1 Golfbrekers Zeester 298.7
Dames 2 zeeverkennersgr. De IJssel 117 348.73
Dames 3 Gorinchemse Zeeverkenners 145 782.07
Gemengd 1 Doormangroep 1378 240.54
Gemengd 2 Olivier van Noort II 154 279.91
Gemengd 3 Olivier van Noort II 892 306.43
Gemengd 4 Lodewyck van Praet 1582 319.07
Gemengd 5 Scouting Anna Paulowna 1131 400.77
Gemengd 6 Lodewyck van Praet 931 402.19
Gemengd 7 Olivier van Noort II 153 413.6
Gemengd 8 Gorinchemse Zeeverkenners 88 417.75
Gemengd 9 Doormangroep 1153 481.2
Gemengd 10 Scouting Willem de Zwijger 1687 571.6
Gemengd 11 Lodewyck van Praet 1608 582.75
Gemengd 12 Cornelis Tromp Groep 14 1197 DNF
Gemengd 13 Arrowe-groepen 993 DNF
Heren 1 pieter marits 1108 201.18
Heren 2 Cornelis Tromp Groep 14 1142 370.87
Heren 3 Cornelis Tromp Groep 14 1198 409.18
Heren 4 pieter marits 611 413.06
Heren 5 Cornelis Tromp Groep 14 1143 442.11
Heren 6 Gorinchemse Zeeverkenners 174 645.06
Heren 7 Arrowe-groepen 917 711.48
heren 8 Scouting Willem de Zwijger 1080 904.12

Scouts - Finales

Klasse Plaats Groep Boot Subkamp Tijd Opmerkingen
Dames 1 ZANDKREEKGROEP 1118 Oase 170.55
Dames 2 st Martin Gasmangroep 9 Palmeiland 171.87
Dames 3 zeeverkennersgr. De IJssel 117 Bermuda 176.08
Gemengd 1 Scouting Baracuda Z.V. 1768 Palmeiland 145.31
Gemengd 2 Paula Geertsgroep 992 Waterval 156.62
Gemengd 3 Dr A.F. Philips groep 1497 Palmeiland 161.84
Heren 1 st Martin Gasmangroep 155 Palmeiland 144.77
Heren 2 Scouting St. Martinus 1751 Oase 150.37
Heren 3 pieter marits 1108 Bermuda 152.22

Explorers - Aan de Gracht

Klasse Plaats Groep Boot Tijd Opmerkingen
Dames 1 Bas't Hart 1139 191.66
Gemengd 1 Bas't Hart 1001 162.14
Gemengd 2 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus 903 169.93
Gemengd 3 SeaLions Wijk bij Duurstede 1563 182.96
Gemengd 4 Aquariusgroep Dirkshorn 4114 186.85
Gemengd 5 Scouting Goedereede 1315 195.05
Gemengd 6 Leeghwater 1551 207.52
Gemengd 7 Radboudgroep 975 213.28
Gemengd 8 SeaLions Wijk bij Duurstede 693 222.78
Gemengd 9 Triton Scouting Culemborg 2001 223.86
Gemengd 10 Brandaen 1446 266.79
Gemengd 11 Scouting Loevestein 1304 293.60
Heren 1 Tasmaniagroep 188 147.24
Heren 2 TIFLO-groep 1317 147.86
Heren 3 Scouting St. Martinus 339 154.44
Heren 4 Waterscouting Paul Kruger 924 159.76
Heren 5 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus 902 174.51
Heren 6 Brandaen 500 175.12
Heren 7 Leeghwater 871 186.02
Heren 8 Dorus Rijkersgroep Oss 477 206.79
Heren 9 Scoutinggroep Shawano's 1660 224.75
Heren 10 Scoutinggroep Shawano's 1435 257.12

Explorers - Aan de Haven

Klasse Plaats Groep Boot Tijd Opmerkingen
Dames 1 Scouting Klimopgroep 915 197.84
Dames 2 Admiraal de Ruyter 1145 208.85
Dames 3 Olav 1738 238.69
Dames 4 Pandergroep scouting Abcoude 501 327.31
Gemengd 1 Scouting G.J. Geysendorffer 708 170.75
Gemengd 2 Scouting Klimopgroep 1211 171.22
Gemengd 3 De Wâldswalkers 962 177.13
Gemengd 4 Scouting BvH 1624 178.63
Gemengd 5 Scouting Baracuda Z.V. 71 180.47
Gemengd 6 st Martin Gasmangroep 585 187.93
Gemengd 7 Scouting Hellevoetsluis 939 213.5
Gemengd 8 Scouting G.J. Geysendorffer 1629 258.65
Gemengd 9 Sealion ESU 1538 282.15
Gemengd 10 Scouting Nautilus Delft 1538 298.14
Gemengd 11 Cornelis Tromp Groep 14 1707 468.67
Gemengd 12 Scouting Hellevoetsluis 613 DSQ
Gemengd 13 Sealion ESU 398 DSQ
Gemengd 14 Lodewyck van Praet 1583 DSQ
Heren 1 Admiraal de Ruyter 1243 175.94
Heren 2 Scouting Anna Paulowna 1234 182.11
Heren 3 scouting 63 leimuiden 1339 183.64
Heren 4 Scouting Vreeswijk (Livingstonegroep en Prins ... 776 201.15
Heren 5 Albert Schweitzergroep 313 212.23
Heren 6 Scouting BvH 398 214.99
Heren 7 St.Zeeverkenners Gabrielgroep 177 220.7
Heren 8 Sealion ESU 1624 250.78
Heren 9 Jan van Gent 87 278.18

Explorers - Finales

Klasse Plaats Groep Boot Subkamp Tijd Opmerkingen
Dames 1 Scouting Klimopgroep 915 Aan de Haven 157.65
Dames 2 Bas't Hart 1139 Aan de Gracht 161.84
Dames 3 Admiraal de Ruyter 1145 Aan de Haven 170.14
Gemengd 1 Scouting Klimopgroep 1211 Aan de Haven 154.61
Gemengd 2 De Wâldswalkers 962 Aan de Haven 158.14
Gemengd 3 Bas't Hart 1139 Aan de Gracht 158.49
Heren 1 TIFLO-groep 1317 Aan de Gracht 137.49
Heren 2 Tasmaniagroep 188 Aan de Gracht 141.61
Heren 3 Scouting St. Martinus 1046 Aan de Gracht 147.56

Leiding Medewerkers

Klasse Plaats Groep Subkamp Tijd Opmerkingen
Dames 1 Bungalow Bitches / PHILERETMAI Oase 189.69
Dames 2 Klaas Toxopeus Aan de Gracht 303.40
Gemengd 1 Lodewijck van Praet Bermuda 163.86
Gemengd 2 Scouting BvH Schiedam Oase 172.08
Gemengd 3 De Ijssel Bermuda 197.28
Heren 1 Zeeverkenners Zaltbommel Oase 143.43
Heren 2 Scouting Anna Paulowna Atlantis 143.71
Heren 3 Klaas Toxopeus Oase 148.13
Heren 4 ZV De Batavieren Waterval 148.86
Heren 5 ADRklimt Aan de Haven 149.49
Heren 6 Het Zuiderkruis Waterval 153.48
Heren 7 Leeghwatergroep Aan de Gracht 160.55
Heren 8 Albert Schweitzergroep Oase 167.02
Heren 9 Triton Aan de Gracht 201.01