Scouts - Oase

Klasse Plaats Groep Wrikker Tijd Opmerkingen
Dames 11-12 jaar 1 Phileretmai Imke Brouwers 70.40
Dames 13-14 jaar 1 Scouting Dieren Noor van Elk 52.30
Dames 13-14 jaar 2 Burgemeester van Haaren Madelief van der Ende 53.19
Dames 13-14 jaar 3 Cornelis Lely Imre van der Pol 55.68
Dames 13-14 jaar 4 Marco Polo Brit Oostmeijer 58.91
Dames 13-14 jaar 5 Cornelis Lely Amira Radwan 60.71
Dames 13-14 jaar 6 Sint Martinus Nora 70.59
Dames 13-14 jaar 7 Hannie Schaft Shera Bleeker 72.12
Dames 13-14 jaar 8 Sint Martinus Fee 91.16
Dames 13-14 jaar 9 Watergeuzen Nina Wever 94.61
Dames 13-14 jaar 10 Burgemeester van Haaren Sabine Bek DSQ
Dames 15+ 1 Zandkreekgroep Marileen de Kam 73.37
Dames 15+ 2 Lutem Anne-Maria Houbrake 87.85
Dames 15+ 3 Albert Schweitzer Femke de Snoo 92.32
Dames 15+ 4 Zuiderkruis Minke Meijer 95.41
Dames 15+ 5 Phileretmai Romy Janssen 96.18
Dames 15+ 6 Albert Schweitzer Nicolah van der Wilt 101.24
Dames 15+ 7 Lutem Iris van Lieren 108.40
Dames 15+ 8 Watergeuzen Desteney Groot 108.42
Dames 15+ 9 Albert Schweitzergroep Suzanne 108.64
Dames 15+ 10 Lutem Fleur Mulder 114.23
Dames 15+ 11 Hannie Schaft Lotte Paterek 132.76
Dames 15+ 12 Sint Martinus Amber 134.52
Dames 15+ 13 Sint Martinus Renee 150.12
Dames 15+ 14 Triton Laura van Setten 220.89
Dames 15+ 15 Triton Maaike van Hoven DSQ
Heren 11-12 jaar 1 Prins Bernard Silas Wabijn 42.24
Heren 11-12 jaar 2 Prins Bernard Bas Lucassen 54.42
Heren 11-12 jaar 3 Prins Bernard Ferran Hogeboom 79.51
Heren 11-12 jaar 4 Sint Martinus Harm 98.90
Heren 11-12 jaar 5 Prins Bernard Ruard Westland DNF
Heren 13-14 jaar 1 Scouting Meppel Sjoerd Santing 36.51
Heren 13-14 jaar 2 Scouting Meppel Yoran Konterman 37.01
Heren 13-14 jaar 3 Paul Kruger Pepijn van Tol 37.67
Heren 13-14 jaar 4 Gabrielgroep Tieke Thuis 37.85
Heren 13-14 jaar 5 Cornelis Lely Simon van Duinen 39.52
Heren 13-14 jaar 6 Marco Polo Justin de Geest 43.13
Heren 13-14 jaar 7 Cranenborg Wessel Woning 44.04
Heren 13-14 jaar 8 Sint Martinus Paulus 44.89
Heren 13-14 jaar 9 Prins Bernard Sam Kramer 46.08
Heren 13-14 jaar 10 Admiralengroep Rick de Jong 47.17
Heren 13-14 jaar 11 Klaas Toxepeus Gilles Franssen 51.69
Heren 13-14 jaar 12 Burgemeester van Haaren Wolf Olthuis 51.84
Heren 13-14 jaar 13 Scouting Dieren Jelmer Blom 52.09
Heren 13-14 jaar 14 Klaas Toxepeus Morris 52.99
Heren 13-14 jaar 15 Cornelis Lely Ivar van der Pol 53.12
Heren 13-14 jaar 16 HWS Baron van Pallandtgroep Jurjun 54.66
Heren 13-14 jaar 17 Cornelis Lely Thomas Docter 54.97
Heren 13-14 jaar 18 Triton Sam Aarts 55.23
Heren 13-14 jaar 19 Cranenborg Daniel Kruis 72.20
Heren 13-14 jaar 20 Cornelis Lely David Kwast 101.72
Heren 13-14 jaar 21 Hannie Schaft Robin van den Dungen 120.12
Heren 13-14 jaar 22 Watergeuzen Robert Wouda DSQ
Heren 13-14 jaar 23 Burgemeester van Haaren Jauke Haakma DSQ
Heren 15+ 1 Scouting Dieren Frank Bosman 62.85
Heren 15+ 2 MacDonald Teun Persoon 67.04
Heren 15+ 3 Watergeuzen Timo Swart 68.46
Heren 15+ 4 Paul Kruger Kobus de Jonge 69.23
Heren 15+ 5 Marco Polo Joost 70.37
Heren 15+ 6 Klaas Toxepeus Bauke Polman 71.52
Heren 15+ 7 MacDonald Hein Persoon 75.04
Heren 15+ 8 Triton Mark Smits 75.05
Heren 15+ 9 Scouting Dieren Klaas Koopmans 77.63
Heren 15+ 10 Paul Kruger Erik Timmermans 79.65
Heren 15+ 11 Triton Rick Weijgers 80.15
Heren 15+ 12 Paul Kruger Bhor Sluizenman 80.45
Heren 15+ 13 Hannie Schaft Milan Reukers 81.85
Heren 15+ 14 Paul Kruger Finn Goosens 83.29
Heren 15+ 15 Prins Bernard Timo van Miltenburg 85.08
Heren 15+ 16 Zuiderkruis Tom Fabisch 86.32
Heren 15+ 17 Sint Martinus Lars 87.42
Heren 15+ 18 Triton Lars Roke 89.45
Heren 15+ 19 MacDonald Hidde Keller 92.65
Heren 15+ 20 Sint Martinus Maas 93.08
Heren 15+ 21 Triton Lucas Aarts 97.32
Heren 15+ 22 Scouting Dieren Jarno van Zon 97.42
Heren 15+ 23 Albert Schweitzer Ivo van Oudernaarden 100.42
Heren 15+ 24 Gabrielgroep Mart Verhoeven 100.75
Heren 15+ 25 Marco Polo Justin Meurs 101.31
Heren 15+ 26 Hannie Schaft Dylan Overbeek 104.70
Heren 15+ 27 Duco van Martena Dirk Dillink 129.25
Heren 15+ 28 Sint Martinus Lucas 150.11
Heren 15+ 29 Duco van Martena Aron de boer DSQ
Heren 15+ 30 Scouting Dieren Ruben Noort DSQ
Heren 15+ 31 Triton Quinten Beuzenberg DSQ
Heren 15+ 32 Watergeuzen Jeremy Orie DSQ
Heren 15+ 33 Paul Kruger Edgar Lande DSQ
Heren 15+ 34 Hannie Schaft Ian van der Hoff DSQ

Scouts - Bermuda

Klasse Plaats Groep Wrikker Tijd Opmerkingen
Dames 11-12 jaar 1 Scouting Willem de Zwijger Brigette 65.48
Dames 11-12 jaar 2 Doormangroep Prosper 75.33
Dames 11-12 jaar 3 Scouting Willem de Zwijger Yarran 89.96
Dames 11-12 jaar 4 Cornelis Tromp Groep 14 Brighid DNF
Dames 13-14 jaar 1 kastanujo rixt 39.36
Dames 13-14 jaar 2 kastanujo zoe 39.55
Dames 13-14 jaar 3 zeeverkennersgr. De IJssel Joyce 48.07
Dames 13-14 jaar 4 De Vliegende Hollander Julien 49.35
Dames 13-14 jaar 5 Scouting Willem de Zwijger Lona 57.49
Dames 13-14 jaar 6 TIFLO-groep Iris 58.68
Dames 13-14 jaar 7 Zwolsche Zeeverkenners gwen 62.01
Dames 13-14 jaar 8 Fivelgroep Eemsmond Kiki 62.84
Dames 13-14 jaar 9 TIFLO-groep Annaelle 70.49
Dames 13-14 jaar 10 TIFLO-groep Roos 74.55
Dames 13-14 jaar 11 TIFLO-groep Jente 79.3
Dames 13-14 jaar 12 Scouting Anna Paulowna Ariane 81.36
Dames 13-14 jaar 13 Cornelis Tromp Groep 14 Hanneke 87.3
Dames 13-14 jaar 14 Gorinchemse Zeeverkenners Indra 94.63
Dames 13-14 jaar 15 Zwolsche Zeeverkenners naomi 96.15
Dames 13-14 jaar 16 zeeverkennersgr. De IJssel Iris 129.43
Dames 13-14 jaar 17 Olivier van Noort II Naomi 167.63
Dames 13-14 jaar 18 kastanujo yara DNF
Dames 13-14 jaar 18 kastanujo zoe DSQ
Dames 13-14 jaar 18 kastanujo floortje DSQ
Dames 13-14 jaar 18 Scouting Willem de Zwijger Willemijn DSQ
Dames 15+ 1 Olivier van Noort II Marlinde 40.1
Dames 15+ 2 kastanujo manouk 77.18
Dames 15+ 3 kastanujo meijs 80.32
Dames 15+ 4 zeeverkennersgr. De IJssel Pien 88.04
Dames 15+ 5 kastanujo line 90.12
Dames 15+ 6 Doormangroep Myrthe 91.12
Dames 15+ 7 Lodewyck van Praet Selle 93.51
Dames 15+ 8 Doormangroep Simone 102.82
Dames 15+ 9 Willem de Zwijgergroep III Ilse 111.5
Dames 15+ 10 Olivier van Noort II Elene 115.45
Dames 15+ 11 Scouting Anna Paulowna Ylse 125.81
Dames 15+ 12 Scouting Anna Paulowna Yana 127.99
Dames 15+ 13 zeeverkennersgr. De IJssel Pien 129.66
Dames 15+ 14 zeeverkennersgr. De IJssel Merel 142.6
Dames 15+ 15 zeeverkennersgr. De IJssel Angelique DSQ
Dames 15+ 15 kastanujo simone DSQ
Heren 11-12 jaar 1 Scouting Willem de Zwijger Wesley 60.26
Heren 11-12 jaar 2 Scouting Willem de Zwijger Jason 67.29
Heren 11-12 jaar 3 Willem de Zwijgergroep III Bryan 69.24
Heren 11-12 jaar 4 Cornelis Tromp Groep 14 Lukas 72.84
Heren 11-12 jaar 5 Cornelis Tromp Groep 14 Niels 82.31
Heren 11-12 jaar 6 Cornelis Tromp Groep 14 Roel 86.81
Heren 11-12 jaar 7 Scouting Anna Paulowna Teun 93.34
Heren 11-12 jaar 8 Scouting Willem de Zwijger Koen 96
Heren 11-12 jaar 9 Scouting Anna Paulowna Joep 101.45
Heren 11-12 jaar 10 Cornelis Tromp Groep 14 Ruben 161.24
Heren 11-12 jaar 11 Cornelis Tromp Groep 14 Joris DSQ
Heren 13-14 jaar 1 Lodewyck van Praet Niels 40.64
Heren 13-14 jaar 2 De Vliegende Hollander Stan 41.11
Heren 13-14 jaar 3 Cornelis Tromp Groep 14 Berend 42.93
Heren 13-14 jaar 4 Waterscouting Belletable - Stella Maris Bram 46.32
Heren 13-14 jaar 5 Waterscouting Belletable - Stella Maris Bob 49.23
Heren 13-14 jaar 6 Cornelis Tromp Groep 14 Thijs 49.43
Heren 13-14 jaar 7 Olivier van Noort II Peter Paul 49.72
Heren 13-14 jaar 8 Waterscouting Belletable - Stella Maris Ivo 50.55
Heren 13-14 jaar 9 Zwolsche Zeeverkenners nathan 51.39
Heren 13-14 jaar 10 Cornelis Tromp Groep 14 Roland 51.93
Heren 13-14 jaar 11 Olivier van Noort II Rik 52.51
Heren 13-14 jaar 12 De Trappers H-S Niek 56.27
Heren 13-14 jaar 13 Cornelis Tromp Groep 14 Sijf 57.1
Heren 13-14 jaar 14 Cornelis Tromp Groep 14 Colin 57.11
Heren 13-14 jaar 15 De Trappers H-S Jesse 59.01
Heren 13-14 jaar 16 Willem de Zwijgergroep III Quieten 59.08
Heren 13-14 jaar 17 Aquariusgroep Dirkshorn Lucas van Rijn 61.02
Heren 13-14 jaar 18 De Trappers H-S Rick 62.01
Heren 13-14 jaar 19 De Trappers H-S Kevin 63.08
Heren 13-14 jaar 20 De Trappers H-S Jesse 63.19
Heren 13-14 jaar 21 Scouting Willem de Zwijger Demi 66.28
Heren 13-14 jaar 22 De Vliegende Hollander Aaron 67.67
Heren 13-14 jaar 23 Lodewyck van Praet Gijs 68.5
Heren 13-14 jaar 24 Lodewyck van Praet Kors 68.9
Heren 13-14 jaar 25 Cornelis Tromp Groep 14 Carlo 70.49
Heren 13-14 jaar 26 Scouting Willem de Zwijger Berend 70.97
Heren 13-14 jaar 27 Fivelgroep Eemsmond Ruben 82.18
Heren 13-14 jaar 28 Fivelgroep Eemsmond Lars 87.63
Heren 13-14 jaar 29 Gorinchemse Zeeverkenners Pim 87.9
Heren 13-14 jaar 30 scouting 63 leimuiden Siel 90.29
Heren 13-14 jaar 31 Scouting Willem de Zwijger Lucas DSQ
Heren 13-14 jaar 31 Scouting Willem de Zwijger Jasper DSQ
Heren 15+ 1 Cornelis Tromp Groep 14 Jos 39.48
Heren 15+ 2 Cornelis Tromp Groep 14 Leonard 44.89
Heren 15+ 3 TIFLO-groep Chris 48.67
Heren 15+ 4 pieter marits Niek 66.34
Heren 15+ 5 pieter marits Maarten 71.5
Heren 15+ 6 De Trappers H-S Lars 74.27
Heren 15+ 7 Zwolsche Zeeverkenners thies 75.89
Heren 15+ 8 Willem de Zwijgergroep III Nicky 77.73
Heren 15+ 9 pieter marits Ton 77.87
Heren 15+ 10 Olivier van Noort II Thijs 78.61
Heren 15+ 11 De Vliegende Hollander Thijs 78.63
Heren 15+ 12 Cornelis Tromp Groep 14 Leonard 79.66
Heren 15+ 13 Scouting Anna Paulowna Sep 81
Heren 15+ 14 De Vliegende Hollander Milan 85.4
Heren 15+ 15 Doormangroep Mellebosch 86.13
Heren 15+ 16 De Vliegende Hollander Tijmen L. 88.64
Heren 15+ 17 De Vliegende Hollander Tijmen Z. 92.23
Heren 15+ 18 De Vliegende Hollander Elise 96.2
Heren 15+ 19 Zwolsche Zeeverkenners jeroen 113.8
Heren 15+ 20 Cornelis Tromp Groep 14 Luuk 124.41
Heren 15+ 21 Olivier van Noort II Johan 125.43
Heren 15+ 22 TIFLO-groep Yoran 140.09
Heren 15+ 23 zeeverkennersgr. De IJssel Jasper 150.34
Heren 15+ 24 Cornelis Tromp Groep 14 Xiao 191.82
Heren 15+ 25 Lodewyck van Praet Christoff 230.02
Heren 15+ 26 Waterscouting Belletable - Stella Maris Martijn DSQ
Heren 15+ 27 De Vliegende Hollander Jonathan DSQ

Explorers - Aan de Gracht

Klasse Plaats Groep Wrikker Tijd Opmerkingen
Dames 1 Brandaen Sterre 70.68
Dames 2 Bas't Hart Avril 75.06
Dames 3 Scouting Lutemgroep Sanne 75.88
Dames 4 Brandaen Sasja 77.56
Dames 5 Bas't Hart Renee 80.39
Dames 6 SeaLions Wijk bij Duurstede Marleen 81.59
Dames 7 Scouting Willem de Zwijger Manon 89.16
Dames 8 Bas't Hart Klaudia 90.71
Dames 9 SeaLions Wijk bij Duurstede Marit 91.67
Dames 10 Triton Scouting Culemborg Amy 92.76
Dames 11 TIFLO-groep Eva 93.31
Dames 12 Driestromengroep Natasja 93.44
Dames 13 Scoutinggroep Shawano's Roos 94.52
Dames 14 Brandaen Michelle 94.97
Dames 15 Scouting Goedereede Tamara 96.5
Dames 16 Scoutinggroep Shawano's Pleun 98.13
Dames 17 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus Rebecca 100.8
Dames 18 TIFLO-groep Madieke 108.97
Dames 19 Tasmaniagroep Charissa 113.42
Dames 20 Scoutinggroep Shawano's Fleur 115.38
Dames 21 Zuiderkruis Hilversum Anouk 118.83
Dames 22 Nicolaas Lize 128.79
Dames 23 Scouting Elfregi Zaanstreek Daphne DSQ
Dames 24 Scouting Elfregi Zaanstreek Iris DSQ
Heren 1 Driestromengroep Jarne 55.7
Heren 2 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus Vincent 60.62
Heren 3 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus Jelte 62.17
Heren 4 TIFLO-groep Lars 62.65
Heren 5 Dr A.F. Philips groep Pieke 63.18
Heren 6 Leeghwater Sietse 65.87
Heren 7 TIFLO-groep Joep 66.24
Heren 8 Fivelgroep Eemsmond Erik 66.37
Heren 9 Bas't Hart Andy 66.97
Heren 10 Triton Scouting Culemborg Ruben 67.2
Heren 11 Dorus Rijkersgroep Oss Niek 70.16
Heren 12 TIFLO-groep Tom 71.09
Heren 13 Tasmaniagroep Geert 71.71
Heren 14 Norvicus Fedde 73.16
Heren 15 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus Mitchell 73.4
Heren 16 Tasmaniagroep Milan 73.63
Heren 17 Dr A.F. Philips groep Bruno 73.74
Heren 18 Dr A.F. Philips groep Adam 73.74
Heren 19 TIFLO-groep Diederik 74.75
Heren 20 Brandaen Tristan 75.68
Heren 21 Scouting St. Martinus Thijs 75.85
Heren 22 Triton Scouting Culemborg Harmen 76.39
Heren 23 Leeghwater Jeroen 76.47
Heren 24 Scoutinggroep Shawano's Koen 77.05
Heren 25 Zuiderkruis Hilversum Rik 77.68
Heren 26 Scoutinggroep Shawano's Corné 77.91
Heren 27 Dr A.F. Philips groep Jordy 78.61
Heren 28 Dr A.F. Philips groep Jelle 81.96
Heren 29 Scouting Willem de Zwijger Teun 82.34
Heren 30 SeaLions Wijk bij Duurstede Poalo 82.51
Heren 31 Scoutinggroep Shawano's Auke 82.83
Heren 32 Driestromengroep Rik 83.05
Heren 33 Scouting Elfregi Zaanstreek Zjuul 83.32
Heren 34 SeaLions Wijk bij Duurstede Ynte 85.64
Heren 35 Scouting Hank Harry 85.66
Heren 36 Triton Scouting Culemborg Tijmen 86.97
Heren 37 Dr A.F. Philips groep Joost 87.18
Heren 38 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus Niels 89.32
Heren 39 Scoutinggroep Shawano's Lennard 90.09
Heren 40 Cranenborghgroep Kevin 90.12
Heren 41 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus Stijn 91.75
Heren 42 Driestromengroep Niels 91.99
Heren 43 Zuiderkruis Hilversum Luc 96.6
Heren 44 Scoutinggroep Shawano's Stefan 99.75
Heren 45 Driestromengroep Benjamin 104.17
Heren 46 SeaLions Wijk bij Duurstede Nol 107.45
Heren 47 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus Teun 112.13
Heren 49 Driestromengroep Matthijs 120.23
Heren 50 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus Tjerk 150.2
Heren 51 Batavieren Jip DSQ
Heren 52 Brandaen Merlijn DSQ
Heren 53 Triton Scouting Culemborg Stef DSQ
Heren 54 SeaLions Wijk bij Duurstede Alex DSQ

Explorers - Aan de Haven

Klasse Plaats Groep Wrikker Tijd Opmerkingen
Dames 1 Scouting Baracuda Z.V. Wendy Kaufmann 68.61
Dames 2 Scouting Baracuda Z.V. Summer-Rose Kuppens 70.71
Dames 3 Scouting Baracuda Z.V. Noor Brutel 73.89
Dames 4 Scouting Hellevoetsluis Rosalie Hasnaoui 80.37
Dames 5 Lodewyck van Praet Suzanne de Rooij 80.64
Dames 6 De Vikings Vivian van Greven 82.32
Dames 7 Victorie Noah Overbeek 87.76
Dames 8 Scouting BvH Maaike Vrijenhoek 89.76
Dames 9 Scouting Hellevoetsluis Jenske 90.62
Dames 10 Scouting Jan Wandelaar Debby Lintjes 92.02
Dames 11 Lodewyck van Praet Sanne Klaassen 93.46
Dames 12 Victorie Wendy Wolven 94.21
Dames 13 st Martin Gasmangroep Marinda Brouwer 100.39
Dames 14 Victorie Nathalie van den Berg 102.01
Dames 15 Scouting Hellevoetsluis Julia Hubregtse 102.16
Dames 16 Scoutinggroep Mercury Kenan 103.2
Dames 17 Nautilus Delft Myrthe Arkestein 106.31
Dames 18 Pandergroep Scouting Abcoude Sarah Steinbacher 109.09
Dames 19 De Vikings Myra de Jonge 145.82
Dames 20 Victorie Mercedes de Bruijne 162.34
Dames 21 Jan Pieterszn Coengroep 15 Xavira de Jong DSQ
Dames 22 Scouting Hellevoetsluis Julia Hubregtse DSQ
Heren 1 Scouting Hellevoetsluis Niels de Ru 59.32
Heren 2 scouting 63 leimuiden Jasper de Koning 60.74
Heren 3 Paula Geertsgroep Sander Buitelaar 63.46
Heren 4 scouting 63 leimuiden Milas van Dam 63.98
Heren 5 Paula Geertsgroep Jelmer Nauta 65.86
Heren 6 Scouting Anna Paulowna Justin Kant 65.89
Heren 7 Scouting Hellevoetsluis Tom de Koning 66.35
Heren 8 Scouting Baracuda Z.V. Max Brutel 68.99
Heren 9 st Martin Gasmangroep Renze van den Berg 71.78
Heren 10 Scouting Hellevoetsluis Jelle van Amstel 73.53
Heren 11 Scouting Jan Wandelaar Guillaume Collignon 74.4
Heren 12 Scouting BvH Noah van der Velde 76.31
Heren 13 De Geuzen Daniël Bronnewasser 78.54
Heren 14 Scouting Dieren Rick Cziesso 81.13
Heren 15 Scouting Baracuda Z.V. Jiming Li 81.53
Heren 16 zv de ijssel Robin de wit 81.65
Heren 17 zv de ijssel Thijmen van berk 82.63
Heren 18 De Vikings Youri Muurlink 83.67
Heren 19 Lodewyck van Praet Jos Batenburg 85.26
Heren 20 Nautilus Delft Jente Bijleveldt 86.22
Heren 21 Scouting Jan Wandelaar Thomas Omerzu 86.66
Heren 22 scouting 63 leimuiden Tim Loos 87.6
Heren 23 Victorie Maarten van der Veeken 88.28
Heren 24 De Wâldswalkers David van der Kooi 89.52
Heren 25 Nautilus Delft Luuk Wandel 90.44
Heren 26 Victorie Sjoerd Deuling 92.97
Heren 27 Nautilus Delft Bram Kok 102.52
Heren 28 Kon-Tiki Thian Kaag 111.02
Heren 29 Sealion ESU Josh 135.76
Heren 30 Scoutinggroep Mercury Lars DNF
Heren 31 Jan van Gent Marcel Voet DSQ
Heren 32 Jan van Gent Camiel Nabers DSQ
Heren 33 Victorie Jeffrey Touber DSQ
Heren 34 Victorie Barend Min DSQ

Leiding Medewerkers

Klasse Plaats Groep Wrikker Tijd Opmerkingen
dames 1 Vera Scholten Burgermeester van Haaren 88
dames 2 Rosalie Min Victorie 95
dames 3 Vera Kornneef Prins Bernard 100
Dames 4 Nina rooze Communicatie 111
dames 5 Marianne Savelberg Dieren 113
dames 6 Renske Kappers Triton 120
Heren 1 Daryll Wouters Het Zuiderkruis 63
Heren 2 Marinus Drie Stromen 65
heren 3 Willem Timmerman Pieter Maritz 66
heren 4 Jeppe De Nautilus 68
heren 5 Sybren Kleiweg Albert Schweitzer 68
Heren 6 Tom Brouwer scouting Anna Paulowna 69
heren 7 Ben Burgermeester van Haaren 69
Heren 8 Gertjan de Bruin Lodewijck van Praetgroep 71
heren 9 Bart Dubbeldam Zandkreekgroep 71
Heren 10 Robin van Lent Lodewijck van Praet 72
Heren 11 Frank van Setets Het Zuiderkruis 73
Heren 12 Jelmar Zzv 74
heren 13 Fred de Groot Burgemeester van Haaren 74
Heren 14 Stefan Drie Stromen 76
heren 15 Rob Smit SEZ 76
Heren 16 Onno Peters Lodewijck van Praetgroep 76
heren 17 Jasper Drie Stromen 77
heren 18 Vincent van Dommelen Prins Bernard 77
Heren 19 Tomas Kant Dieren 77
Heren 20 Ben Breukhoven / Kees Breukhoven Brielle zuid!! 78
Heren 21 Bas Brouwer Scouting Anna Paulowna 78
heren 22 Raiymond van Geleen Zuiderkruis 78
Heren 23 Casper de vries / pim groen Gelijk!! 78
heren 24 Thomas van weverwink Cornelis Lely 78
heren 25 Floris Beekman Triton 79
heren 26 Robin Verboon Burgemeester van Haaren 79
heren 27 Pascal Cremers Burgermeester van Haaren 80
Heren 28 Robin Team Nautisch 80
heren 29 Wessel Drie Stromen 81
heren 30 Douwe Vonk Sint Martinus 81
heren 31 Jordin Sierra Cornelis Lely 83
Heren 32 Sander Min Victorie 84
Heren 33 Casper de vries / pim groen Gelijk!! 86
heren 34 Sander van der Pol Klaas Toxepeus 88
heren 35 Thijs Sulman Zuiderkruis 90
heren 36 Cas Boxelaar Macdonald 92
heren 37 Mark van Rees Bernisse 94
heren 38 Sjoerd oostenbrink Scouting Dieren 95
Heren 39 Casper Marco Polo 96
heren 40 Glenn Scouting Dieren 96
Heren 41 Steven Mercury 97
Heren 42 Hein Koopmans Dieren 99
heren 43 Mouse Nautilus 110
Heren 44 Robin Frik Het Zuiderkruis 139
Bereikbaarheid en communicatie Havendienst

E-mail: Havendienst@nawaka.scouting.nl

VHF 88

Telefoonnummer: 085-2733400 (niet altijd goed bereikbaar)