Scouts

Klasse Plaats Groep Boot Tijd Opmerkingen
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 1 Macdonald 147 03:47:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 2 Waterscouting Paul Kruger 1189 04:00:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 3 van der Does Liethorpgroep 786 04:07:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 4 Nannie van der Wiele 1487 04:38:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 5 Tasmaniagroep 1166 04:42:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 6 TIFLO-groep 1548 04:50:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 7 Scouting Goedereede 1631 04:54:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 8 De Trappers H-S 1126 04:55:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 9 Waterscouting Dorus Rijkers 261 05:06:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 10 Victorie 1556 05:16:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 11 Scouting Het Zuiderkruis 805 05:23:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 12 Scouting Jan Campert Groep 14 05:52:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 13 Waterscouting Dorus Rijkers 1191 06:02:00
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 14 Martin gasman groep 809 DSQ Deelnemers te oud
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 14 TIFLO-groep 1317 DSQ Overgeslagen post
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 14 #N/B 201 DSQ Geen reg.
Scouts - Heren/Gemengd - Volledig 14 kiliaen van Rensselaer II 1144 DSQ Afgesleept
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 1 Duco van Martena 1123 02:59:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 2 Lodewijksgroep 1654 03:00:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 3 Bas't Hart 608 03:01:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 4 Lodewijksgroep 761 03:04:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 4 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus 421 03:04:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 6 De Geuzen 1628 03:05:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 7 Jan Pieterszn Coengroep 15 821 03:07:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 8 Bas't Hart 446 03:19:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 9 Duco van Martena 1121 03:24:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 10 Scouting Hellevoetsluis 308 03:30:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 11 Lodewijksgroep 760 03:31:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 12 Scouting Baracuda Z.V. 1768 03:32:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 13 Scoutinggroep Shawano's 1743 03:42:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 13 Scouting Willem de Zwijger 1739 03:42:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 15 Admiralengroep 487 03:43:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 16 Waterscouting De Vikings 763 03:45:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 16 Triton Scouting Culemborg 545 03:45:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 16 Triton Scouting Culemborg 545 03:45:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 19 Titus Brandsma 1068 03:46:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 19 Titus Brandsma 1068 03:46:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 21 Fridtjof Nansen Groep 12 193 03:52:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 22 Scouting Willem Barendsz 961 03:54:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 23 Mees Toxopeus 1670 03:55:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 24 Scouting Heenetrecht 1489 03:56:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 25 Cornelis Lelygroep 1261 03:58:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 26 ZV de Batavieren 300 04:00:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 27 Scouting Vreeswijk (Livingstonegroep en Prins ... 1502 04:02:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 28 Scoutinggroep Shawano's 1314 04:05:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 29 Mees Toxopeus 443 04:11:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 30 Scoutinggroep Shawano's 1435 04:15:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 31 Zwolsche Zeeverkenners 442 04:19:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 32 Waterscouting Belletable - Stella Maris 1196 04:20:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 33 De Trappers H-S 1125 04:22:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 34 Titus Brandsma 1095 04:31:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 35 Scouting Meppel 923 04:44:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 36 Fridtjof Nansen Groep 12 194 05:13:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 36 Waterscouting Belletable - Stella Maris 858 05:13:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 38 Scouting Heenetrecht 1618 06:20:00
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 39 Cornelis Lelygroep 1715 DNF
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 39 waldswalkers 875 DNF
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 39 Tjerk Hiddes 583 (zeil van 602) DNF
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 39 Scouting Willem Barendsz 1738 DNF
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 39 Marco Polo 563 DNF
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 39 Marco Polo 563 DNF
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 39 Triton Scouting Culemborg 69 DNF
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 39 Scoutinggroep Shawano's 1750 DNF
Scouts - Heren/Gemengd - T/m sluis 39 Tjerk Hiddes 276 DNF
Scouts - Dames - T/m sluis 1 Bas't Hart 807 03:45:00
Scouts - Dames - T/m sluis 2 TIFLO-groep 1547 03:48:00
Scouts - Dames - T/m sluis 3 Scouting Jan Campert Groep 1235 03:50:00
Scouts - Dames - T/m sluis 4 Vaandrig Peetoom Vendel 1558 03:51:00
Scouts - Dames - T/m sluis 5 Cranenborghgroep 1379 04:15:00
Scouts - Dames - T/m sluis 6 Mees Toxopeus 322 04:19:00
Scouts - Dames - T/m sluis 7 TIFLO-groep 1645 04:24:00
Scouts - Dames - T/m sluis 7 TIFLO-groep 1645 04:24:00
Scouts - Dames - T/m sluis 9 Triton Scouting Culemborg 2085 04:42:00

Explorers

Klasse Plaats Groep Boot Tijd Opmerkingen
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 1 Waterscouting Paul Kruger 924 02:35:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 2 Jan Pieterszn Coengroep 15 1499 02:53:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 3 Driestromengroep 1607 03:00:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 4 Vereniging Scouting Klaas Toxopeus 902 03:01:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 5 Scoutinggroep Mercury 233 03:02:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 6 Aquariusgroep Dirkshorn 1002 03:03:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 7 ZANDKREEKGROEP 1392 03:06:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 7 Triton Scouting Culemborg 2001 03:06:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 7 Fivelgroep Eemsmond 950 03:06:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 10 Driestromengroep 757 03:10:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 11 Scouting St. Martinus 339 03:13:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 12 Batavieren 526 03:23:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 13 Bas't Hart 1001 03:25:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 14 Driestromengroep 764 03:26:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 15 Driestromengroep 764 03:26:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 16 Leeghwater 1551 03:41:00
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Golfbrekers 876 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Scoutinggroep Mercury 1644 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Scoutinggroep Shawano's 1660 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Brandaen 500 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 ZANDKREEKGROEP 1194 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Golfbrekers 876 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Scoutinggroep Mercury 1644 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Scoutinggroep Shawano's 1660 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Brandaen 500 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 ZANDKREEKGROEP 1194 DNF
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Scoutinggroep Mercury 948 DSQ
Explorers - Heren/Gemengd - T/m sluis 17 Scouting Heenetrecht 1456 DSQ