De vloek van de vliegende Hollander hike


Gepubliceerd: donderdag 06 augustus 2020 18:31
Geschreven door: EvG

Scouts van subkamp Palmeiland hadden vandaag een hike.  Het thema van de hike is “De vloek van de vliegende Hollander”.

De scouts moesten het VOC-schip helpen, dat gedoemd werd om te blijven drijven op de wereldzeeën nadat hij verdwenen was in een tropische storm. Wilde je het VOC-schip redden, dan kon je worden geselecteerd als beste bemanning en kreeg je de kans om op een ontdekkingsschip te mogen varen. De hike werd voor de scouts van subkamp Palmeiland niet gemakkelijk gemaakt. De routes liepen over verschillende paden en stromen en had vier posten. 

Post 1: De kanonknaller. Met bunkerballen in een team voetballen. 

Post 2: Het piratenschip. Een kano leeghozen en met een blik met water een parcours volgen. 

Post 3: Leren varen. Met een kano varen door de sloot naar de andere kant.

Post 4: Enteren naar de overkant. Met een kabelbaan naar de overkant enteren.

Een aantal verdwaalde scouts werd weer op de juiste route gezet en kon de weg weer vervolgen. Volgens Tyler van Scouting Michiel Adriaenszn de Ruytergroep uit Spaarndam was de route tot nu toe: “Vermoeiend, geniaal en geweldig:"

ZEEWOLDE WEERBERICHT