Met welke boten kom jij naar Nawaka 2018?


Gepubliceerd: dinsdag 25 februari 2020 21:07

Bij de inschrijving voor Nawaka hebben jullie al een indicatie aan kunnen geven met hoeveel boten jullie van plan zijn om te komen. Nu Nawaka steeds dichterbij komt, willen we graag wat meer details van jullie weten: zoals hoe en wanneer komen de boten naar Zeewolde? Welke bootnummers nemen jullie mee? Hoeveel mensen slapen er op het wachtschip? Nemen jullie ook kano's mee? Etc. Deze details zal de Havendienst gebruiken om de aankomst en vertrek in goede banen te kunnen leiden en wordt door Nautische Activiteiten gebruikt voor de administratie van de wedstrijden. Het opgeven voor de wedstrijden zelf hoeft pas later en zal deels ook nog tijdens Nawaka kunnen, meer informatie hierover volgt later.

Hoe meld ik mijn boten aan?

  1. Log hier voor in op https://sol.scouting.nl.
  2. Selecteer rechtsbovenin de rol van de betreffende speltak.
  3. Klik nu op de link https://sol.scouting.nl/as/form/20035/participant/new en geef aan met welke boten jij komt.

ZEEWOLDE WEERBERICHT