Foto: Robbert van der Gaag

Kano recyclespel op subkamp Rif


Gepubliceerd: dinsdag 25 februari 2020 20:28
Geschreven door: LA

De welpen mochten hun waterkunsten laten zien door een leuk recyclespel op het water. 

De welpen hebben in kano’s een spel op het water gedaan. Ze trokken allemaal hun zwemvesten aan en stonden klaar om in de kano’s te stappen. In groepjes zijn alle welpen op het water gegaan. Ze konden in het water punten verdienen door schijfjes met een schepnet uit het water te vissen. Ook lagen er overal flesjes in het water. In de flesjes zat een opdracht. Je kon extra punten verdienen of een straf krijgen. Zo kon het zijn dat je geblinddoekt of zonder peddels verder moest. Het was dus wel gevaarlijk om deze op te vissen. Toch hebben veel dappere groepjes dit gedaan. Met soms geluk en soms een opdracht. Niet alle welpen konden tegelijk het water op natuurlijk. De welpen die niet als eerst het water op konden hebben van alles geknutseld met materiaal dat gerecycled werd. Zo zijn er een hele boel wespenvangers gemaakt en armbanden. Alle welpen hebben lekker gevaren en sommige zijn zelfs nat geworden. Het was een geslaagde middag.

ZEEWOLDE WEERBERICHT