Stoere piraten openen subkamp Waterval


Gepubliceerd: dinsdag 25 februari 2020 21:06
Geschreven door: LV

Een zee van paarse scouts verzamelden zich op de Centrale Markt en wachtten met spanning op wat er komen zou gaan. 

Tijdens de opening gingen piraten los, waren er vuurballen aanwezig en er vond een behoorlijk heftig zwaardgevecht plaats. Piraat Rozkolora Barbotte sloeg over boord en verdween in de horizon. Uit betrouwbare bronnen hebben wij vernomen dat hij op een Zuidereiland is aangespoeld samen met een hele zware schatkist.
Tijdens Nawaka kunnen de groepen puzzelstukjes verdienen met de georganiseerde activiteiten om zo de schatkaart weer compleet te maken. Let op! Er zijn zelfs bonus punten te verdienen. Vraag hiernaar bij de subkampstaf.
Alleen echte piraten kunnen de schatkaart weer compleet maken en ontdekken waar de schat gebleven is... Succes!

ZEEWOLDE WEERBERICHT