Foto: Robert van Voorst

Palmen doe je samen


Gepubliceerd: dinsdag 25 februari 2020 21:07
Geschreven door: LD

Gisterenavond trapte subkamp Palmeiland Nawaka af. Met de hit 'Dirhams in m’n zak' zongen zelfs de scouts al mee. In de presentatie van de opening liet de subkampstaf de voorstelfilmpjes zien van de scoutinggroepen die op het subkamp staan. 

Ben je al klaar om als oliesjeik en investeerder Dirhams te scoren voor jouw scoutinggroep? Bij Palmeiland kan dat! En ze hebben ook twee hashtags gemaakt voor op social media. #Palmendoejesamen en #Dirhamsinmnzak vliegen je dan ook om de oren op de social media van Palmeiland. Palmen doe je samen is de nieuwe hype op het subkamp. Het palmen doe je in een groep en je maakt met je armen een mooie palmboom, iedereen gaat een stukje lager met z’n armen waardoor je de bladeren maakt. En dat is tijdens de opening natuurlijk met een heel grote groep gedaan. Heb jij ook al gepalmd? 

ZEEWOLDE WEERBERICHT