Griekse tragedie in de medewerkersbar


Gepubliceerd: dinsdag 25 februari 2020 20:54
Geschreven door: LA

Op zaterdag 4 augustus was er een geslaagde karaoke avond in de Baraza. 

Zaterdagavond was een avond van Disney liedjes tot Nederlandstalige klassiekers in de Baraza. De subkampstaf van Atlantis had de Baraza leuk versierd en er stond een beamer klaar om de teksten te projecteren. Om tien uur werden de eerste nummers aangezet en begon het feestje. Via een site konden alle deelnemers zich opgeven met een nummer. Zo werd het een avond met vele muziekstijlen. Van Disney tot Classic rock tot Nederlandstalige liedjes zijn er ten gehore gebracht. Er is alleen gezongen en in groepjes. De subkampstaf van Bermuda heeft bijvoorbeeld een lied ten gehore gebracht helemaal passend bij hun oranje pakken. Ook werd er met de hele zaal gezongen voor de jarige jet om middernacht. Zij moest natuurlijk een lied zingen ter ere van haar verjaardag. Al met al was het een geslaagde avond en een goede afsluiting van de een na laatste opbouwdag. 

ZEEWOLDE WEERBERICHT