Foto: Dopper

Neem je flesje mee naar Nawaka!


Gepubliceerd: dinsdag 25 februari 2020 21:01
Geschreven door: MB

De eerste paar dagen van Nawaka wordt het lekker warm, dan is een flesje water een must!

De echte hitte verdwijnt in de loop van volgende week en de temperatuur daalt dan tot een mooie zomerse temperatuur en dan is er ook kans op een bui, maar die kunnen we goed gebruiken....en een echte waterscout kan een beetje water wel aan. :-)
Wat betreft het zwemwater; dit is nog prima en wordt elke dag gecontroleerd. Wel willen we de schippers vragen om goed de vaarroutes richting Nawaka in de gaten te houden i.v.m. de droogte. Succes met je spullen inpakken en de laatste voorbereidingen voor #Nawaka2018. Oja; terwijl je je tas inpakt kun je luisteren naar Scout FM.

 

ZEEWOLDE WEERBERICHT