Voor bezoekers: Blijf overnachten!


Gepubliceerd: dinsdag 25 februari 2020 20:53
Geschreven door: Marijke Bokdam

 

Kom je als bezoeker/ouder naar de ouderdag op zaterdag 11 augustus? Profiteer dan van de Nawaka Deals en blijf overnachten (met korting) in de directe omgeving van Nawaka bij; Camping het Groene Bos, het Erkemederstrand, RCN Vakantieparken Zeewolde, of Camping de Parel. Dit valt zeer aan te bevelen gezien het programma zaterdagavond - de Gondelvaart in Zeewolde!

Profiteer nu: https://nawaka.scouting.nl/nl/bezoekers/95-campings

Spectaculair programma tijdens de Gondelvaart in Zeewolde!

Voorafgaand aan de Gondelvaart, vinden er vanaf 17.00 uur diverse activiteiten plaats in de Aanloophaven van Zeewolde. Het Raadhuisplein verandert deze zaterdagavond in een groot terras! Diverse foodtrucks staan opgesteld, er is live muziek, een demonstratie flyboarden en de sportievelingen kunnen de waterballen ook eens uitproberen! En je kunt natuurlijk jouw eigen Nawaka deelnemer(s) aangeschouwen tijdens de gondelvaart. Een onvergetelijke gebeurtenis

Profiteer nu: https://nawaka.scouting.nl/nl/bezoekers/95-campings

ZEEWOLDE WEERBERICHT