Muntjes kopen tijdens Nawaka 2018


Gepubliceerd: dinsdag 25 februari 2020 19:01

Tijdens Nawaka 2018 kun je op diverse manieren muntjes kopen. Met die muntjes koop je drinken en snacks.

De muntjes kosten € 0,50 per stuk. Bij de Scoutshop, de Toko (minisupermarkt) en het parkeerterrein betaal je met cash of pin. 

Hoe koop je muntjes?

Op diverse plekken staan muntautomaten en op de Centrale Markt staat een muntloket. Muntjes kun je met cash of pin betalen. Tijdens deze editie kun je ook muntjes vooraf kopen via Bunq dat werkt als volgt:
Om gebruik te maken van Bunq koop je de muntjes via www.get-tokens.com/nawaka2018. Je koopt de muntjes vooraf via bijvoorbeeld je telefoon en rekent direct af. Je ontvangt een QR-code op je telefoon waarmee je de muntjes afhaalt bij de automaat.

Ouders/verzorgers kunnen op deze manier ook muntjes kopen voor deelnemers. Zij sturen dan de QR-code door naar de deelnemer. Deze QR-code kan dan vervolgens worden gebruikt om muntjes bij de automaat op te halen.

ZEEWOLDE WEERBERICHT