Foto: Nawaka 2018

Gondelvaart verplaatst


Gepubliceerd: donderdag 06 augustus 2020 17:58
Geschreven door: TdB

De gondelvaart wordt in 2022 op een andere locatie gehouden. De gemeente Venetië vindt het woord "Gondelvaart" inbreuk maakt op de gondels die in Venetië gebruikt worden. 


"We staan op de UNESCO-werelderfgoedlijst en vinden het niet leuk dat een andere stad met zo'n gondelvaart loopt te pronken!", aldus de Venetiaanse burgemeester Orsoni. Blijkbaar wil Venetië er ook wat aan verdienen. Hij geeft aan dat de gondelvaart in 2022 wel plaats mag vinden in Venetië.

Henk, een van de medewerkers, is niet zo blij met de nieuwe locatie: "Venetië, dat is wel erg ver fietsen! Als ik dan weer naar Nawaka ga moet ik nu al beginnen met fietsen!" Het Organisatie Team laat weten nog in gesprek te zijn met een eventuele leverancier van genoeg brandstof om de Middellandse Zee te bevaren.