Aan de Gracht, Aan de Haven en Van de Kaart


Gepubliceerd: donderdag 06 augustus 2020 17:35
Geschreven door: TdB

Al sinds de subkampopening van Atlantis op vrijdag 3 augustus zijn vergeefse pogingen gedaan het échte subkamp Atlantis te vinden.

Deze pogingen hebben helaas nog niks opgeleverd. Diverse subkampbewoners hebben gezocht. Zelfs een Amerikaanse multimiljardair heeft zijn materialen - die voorheen niet in Thailand zijn ingezet - gebruikt om te duiken in het Nuldernauw. De kans op het ontdekken van het eiland wordt geschat op minder dan 1%. Om verdere kosten te besparen hebben de kampadmiralen besloten het zoeken te stoppen. 

Om deze reden wordt subkamp Atlantis omgedoopt tot subkamp Van de Kaart. Deze naam sluit meer aan bij de staat van het subkamp en richt meer aandacht op de locatie van het subkamp.